Spoilery z nadcházejících dílů

21. února 2011 v 12:44 | drhousemd.blog |  Spoilery
V celém článku. Spoustu z nich je nepotrvrzených a jsou velké, takže pro ty, co se chtějí nechat překvapit, ať nečtou.

Lisa Edelstein pro E!Online:
"House a Cuddy jsou momentálně hluboce ponořeni do svého vztahu a těžce se snaží, aby fungoval. Ale uspějí? Víte, kdo tohle ví?" říká. "Každý vztah má svoje výzvy. Ale alespoň oba dva projevují nějaké nadšení." Skvělá práce, lidi!"
K údajné muzikálové epizodě:"Je epizoda, ve které je hudba, ano," potvrzuje Edelstein. "Není hudební celá. V té řečené epizodě budu zpívat." Ale Edelstein říká, že budeme muset "počkat a sami zjistit", jestli chceme vědět, co přesně zpívá. Zeptali jsme se, jestli by její píseň mohla být duet a řekla nám "Mm, možná!" v takovém duchu, který naším optimistickým slechům alespoň značí, že je to rozhodně možné.
Lisa také naznačovala, že očekávaná 15. epizoda bude stát za čekání. Zeptali jsme se, jestli jí mají věnovat pozornost zvláště fanoušci vztahu House a Cuddy: "Ano. Je to úžasná epizoda. Viděla jsem její hrubý sestřih, což je celkem výjimečné, a myslím, že je opravdu ohromná."
Teď k epizodě 7x15 Bombshells: Epizoda začíná záběrem na budík, který začíná v 6:30 pípat a záběr se přesouvá na právě se budící Cuddy, která se přetočí na druhou stranu - ke svému překvapení je v posteli sama. Začne na House volat, ale nikde nikdo. Cuddy se nakonec zvedá z postele, když ji za kotník chytne ruka z pod postele. House. Ten se pochichtává, Cuddy si kleká na podlahu a dívá se na něj a ptá se ho, jestli se skutečně kvůli tomu vzbudil dřív a schoval se pod postel jen proto, aby ji vyděsil k smrti. House, jak jinak, hrdě přiznává, že nařídil budíka a všechno okolo. Cuddy si nemůže pomoci a obdivuje jeho zapálenost: "Jako bych chodila s desetiletým." a políbí ho. Začíná to slibně, když tu se Cuddy k Housově nelibosti odtáhne, musí na záchod. Cuddy tedy odběhne, House stále povídá a z koupelny začíná Cuddy House volat, ten stále žvatlá. Cuddy se s vážným pohledem objeví ve dveřích: "Mám v moči krev." Tak končí úvod této epizody.
Měli bychom vidět: muzikál, černobílý film, sitcom, horor, western
Menší ukázka tady
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama