Spoilery od Korbi TV

26. ledna 2009 v 19:26 | drhousemd.blog |  Spoilery
Korbi Ghosh přináší velmi zajímavé spoilery:
Líbí se mi, že Cuddy nežije šťastně až do smrti, když má teď to nemluvně. Zdá se vystresovaná a vyčerpaná, což je naprosto realistické pro čerstvou matku. Ale hádám, že to zmizí, když se Cameron chopí jejích pracovních povinností - CK
Možná ani ne. Reportérka KTV, Marisa Roffman, se právě na tuto dějovou linku zeptala Lisy Edelstein a ta řekla, že to bude pokračovat: "[Cuddy] není matkou, jakou si myslela, že bude. Neví, jak dělat svoji práci, být matkou a starat se o House ve stejný čas. Myslí si, že se musí něčeho vzdát, ale neví přesně čeho. Může to být jedna z těhlech věcí. Nebo taky ne. Ona opravdu neví. Dítě chce už takovou dobu, ale [v dnešní] epizodě, ji realita mateřství zasáhne. Je nepřipravená."

Jak dlouho bude Cameron zastupovat Cuddy na postu děkanky medicíny? - Patrick
House vlastně Cameron vypudí z jejího dočasného místa jen za jedinou epizodu. Cuddy se tak musí vrátit zpět dříve, než chtěla a rozhodnutá, že House potrápí jak jen bude možné děláním nějakých nepříjemných vtípků, které ho budou fyzicky bolet. Ale potrhlý doktor má překvapující metodu, jak se vypořádávat s Cuddyiním vztekem... Ne, není to její svedení. To se nestane až do závěrečných dílů sezóny.

Jsem tak nadšen/á z milostné scény House-Cuddy (aka Huddy). Nějaké detaily? - Soon
Lisa Edelstein je z toho také nadšená, ale nevěří tomu, že by to něco změnilo: "Nemyslím, že uvidíte dva lidi, kteří si to kráčí do slunce západu. To by nebylo zajímavé. David Shore je ten, kdo píše tento příběh. David Shore nechce, aby byl někdo šťastný, očividně."

Všichni mluví o Huddy! Máte nějaké zprávy ohledně oblíbeného Houseova páru Foreteen? - Lisa
Mezi Foremanem a 13 to rychle zvážní. Vlastně, Foreman je tak blázen do 13, že jí vymění její testovací léky z placeba na ty pravé bez toho, aby jí to řekl, riskující tak svoji kariéru a samotné klinické testy. Když 13 začne vykazovat vážné reakce na ty pravé léky, Foreman si bude muset uvědomit svoji chybu. Velká část 100.epizody buda zaměřena na "opravení" následků, které jí pravé léky udělaly. Ale fanoušci Foreteen by se neměli bát, protože 13 dokáže omluvit Foremanovy činy více, než byste si mysleli.

doktorhouse.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama