Spoilery od Jacobs, Shore, Ausiello, Kristen, casting, videorozhovory

14. ledna 2009 v 1:14 | drhousemd.blog |  Spoilery
KATIE JACOBS:
z doktorhouse.net
Thirteen a její využití
Katie na o (ne)nadměrném využítí postavy Thirteen a proč to tak rozděluje fanoušky: "Lidé neradi změnu, nemají rádi nové věci. Ale, chce to trpělivost, protože je to běh na dlouhou trať."
Cuddy nejen jako matka?
Okolo první minuty se mluví o Cuddyině roli jako matky a Katie vpodstatě prozradí možného sólokapra zahrnujícího šéfovou Princeton Plainsboro nocující s Housem.

Skončí sezóna další ztrátou?
Na otázku, zda-li na konci sezóny bude o jednoho člena týmu méně Katie odpověděla slovem "možná". A že stejně jako vloni končila sezóna roztrženým přátelstvím mezi Wilsonem a Housem, skončí i tato sezóna něčím velmi signifikantním pro House.


WATCH WITH KRISTEN:
Uvidíme více Huddy, když se House znovu objeví na obrazovce?
Lisa Edelstein mi řekla: "Když se znovu vrátíme na obrazovky, tak se kolem House-Cuddy hodně děje." Tak vidíte! Ale stejně neočekávejte nějaké šťastné časy: Cuddy bude mít rozhodně plné ruce práce se svým novým uzlíčkem štěstí. "Myslím, že věci, které jsou způsobené přítomností dítěte, nejsou zrovna takové, abyste se na ně mohli připravit, takže s nimi bude mít problémy," ještě dodala. Plus nějaká ta dovolená. Cameron (Jennifer Morrison) povede PPTH, zatímco Cuddy půjde na takovou malou mateřskou dovolenou.

CASTING: teenager
Muž, 13-18, na národní příslušnosti nezáleží, hledáme herce, kteří jsou zdatní v znakové řeči. HEREC MUSÍ BÝT SCHOPEN ZNAKOVAT. Herec nemůže být hluchý. Guest star.

AUSIELLO: Rozhovor s Katie a Davidem
Co je nejlepším na tom, že House je jediný dramatický seriál z celoplošných televizí, jenž byl nominován na Golden Globe? Znamená to, že výkonní producenti David Shore a Katie Jacobs byli nejen na nedělní show, ale také měli náladu k oslavě. A tou "oslavou" myslím nabídku k unikátnímu rozhovoru, ve kterém otevřeně promluvili o takových horkých tématech jako pokračující vyhnanství Cameron a Chase, blížící se sex mezi Housem a Cuddy, kontroverze obklopující jistou číselně-přezdívající ženskou doktorku. Vidíte, přesně můj typ oslavy.

• Tak začněme hned tou největší otázkou: Chase a Cameron. Již více jak rok jsou vytlačeni mimo dění. Fanouškové jsou rozčíleni. Já jsem rozčílen. Dejte nám všem nějaké dobré zprávy.
Katie Jacobs: Na konci sezóny nás čekají nějaké změny.
David Shore: V posledním půl tuctu epizod sezóny se stanou významné věci. Možná se změní hra. [Výsledkem čehož] je uvidíte v příštím roce mnohem více. Našli jsme způsob, jak je více využít.

• Rozčilovala vás tato situace?
Shore: Ano. Ale je to příjemný problém. Máme tam příliš mnoho dobrých lidích a snažit se o to, jak je více využít bylo problematické. A nebyl jsem s tím [tou Chase/Cameron situací] spokojený. Byl jsem spokojený s tím, co jsme s nimi udělali. Ta kvalita tam stále je, je to kvantita, které bychom chtěli více.
Jacobs: Ale je to běh na dlouhou trať. Cameron a Chase jsou rozhodně stále velkou součástí skupiny a jak budeme pokračovat s odkrýváním jejich příběhu, doufáme, že si to diváci užijí.

• Fanoušci mají vztek, že Olivia Wilde dostává v poslední době tolik prostoru na obrazovce. Mají pocit, že to je na úkor Cameron. Dokonce se dostali až tam, že se show vysmívají jako "Thirteen, MD".
Shore: Já vím. Je to nefér. Jedno z druhým naprosto nesouvisí. Myslím, že Olivia je skvělá. Myslím, že Thirteen je zajímavá postava. Tohle není o tom, že bychom si řekli: "Tohle je dobrý příběh pro dívku, dejme to Thirteen [místo Cameron]." Ony jsou velmi rozdílné postavy a my se snažíme najít způsoby, jak je obě využít jak je jen možné.
Jacobs: Když uvážíme, že je 24 epizod za rok a tohle je už pátý, a oni chtějí vidět více kterékoli postavy, je to skvělé. Je tu tolik příběhů, které ještě chceme odvyprávět.


VIDEOROZHOVORY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama