Ausiello o druhé polovině 5. série

28. ledna 2009 v 16:24 | drhousemd.blog |  Spoilery
Michael Ausiello zveřejnil další drobné spoilery k seriálu House, M.D. Ausiello odpověděl sice na čtyři otázky/zprávy, ale pouze jedna měla nějaké hodnotné spoilerové informace.

Jeden fanoušek byl rozhořčen nad tím, jak neuctivé k Spencerovi a Morrison je, že se Cameron a Chase nemají ve 100.epizodě vůbec objevit. A jak správně Ausiello odpověděl, pro Davida Shorea a zbytek štábu je významné pouze to číslo, ne ta epizoda. Se 100. epizodou bylo nakládono stejně pečlivě a s láskou jako s ostatními. Jiný fanoušek chtěl jen ujištění, že se ohledně plánované ještě větší účasti Chase a Cameron jedná o pravdu o pravdu. Ausiello řekl, že to třeba i hodně nafoukl, ale pravda to je. A ještě jeden fanouček se zajímal o to, jestli uvidíme více Wilsona. Ausiello odpověděl, že ano - viz spoiler ze včerejška.

Zaslechli jsme, že nějaká postava na konci sezóny asi seriál House opustí. Bojím se, aby nešlo o Cuddy
I když výkonná producentka Katie Jacobs si hrála na hloupou a němou, když jsem se jí na toto zeptal, tak Cuddy nejde nikam. Věrte mi. Ale to nic nemění na tom, že se velké změny chystají. Hugh Laurie prozradil: "House projde pěkně traumatickými věcmi v poslední polovině sezóny. Ne fyzickými, ale duševními. Dali dohromaty něco pořádně zkázného, ale ne zkázného kvůli tomu, aby to bylo katastrofální, a ne aby sezóna skončila poblázněně." Takže nic nevybouchne? Ne. "Věci nevybouchnou," slíbil, "doufám, že nikdy nic nevyhodíme do vzduchu. To bylo jaksi zahrnuto v House's Head."

doktorhouse.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama