Spoilery od Ausiella + info o 5x09

5. listopadu 2008 v 21:21 | drhousemd.blog |  Spoilery
Pár zajímavých informací:

Když jsme teda už viděli ten polibek House a Cuddy, co můžeme nyní očekávat?
Ausiello: Stěhují se k sobě v epizodě 5x10 (2.prosince)! (pozn. drhousemd.blog: po téhle větě ve mě silně hrklo, ale klid, čtěte dál...) No, tak trochu. Jaksi následkem kritických událostí minulé epizody (5x09) bude Cuddy přinucena se dočasně přestěhovat ze své kanceláře. A ano, tou "novou" kanceláří bude Houseova kancelář, což způsobí daleko větší krizi, než byla ta, co způsobila tuto :-). Představte si Válku Růží, jenom si tam dosaďte jiné krále a tak trochu méně pokusů o vraždu.

Nějaké informace ohledně House a Cuddy by byly skvělé! Třeba další polibek?
Ausiello: V blízké budoucnosti žádné líbání, i když nějaké drobné mazlení bude.

Vysvětlete mi toto: Jak je možné, že promo pro následující epizodu (5x07 The Itch) je zaměřeno na House a Cuddy, i když každý (i vy a můj přítel) několik měsíců halasně vytruboval, že bude epizoda o Chaseovi a Cameron? Jsou tyto dvě blonďaté hrdličky také v jiných záběrech, než na již fotografií-ukázané operaci a nemocniční scéně, nebo to byly zase jen další plané sliby?
Ausiello: Dobrá, zaprvé klid. Zadruhé, ještě jednou klid. A za třetí, zůstaňte v klidu během toho, co vám řeknu o této epizodě: Chase a Cameron nejsou v každé scéně, ale "všechno" se točí kolem jejich vztahu - konkrétně, okolo Cameronině zdráhání se udělat pro Chase místo ve svém životě (doslova a obrazně) - pěkně během celé hodiny. Také vztah House/Cameron je značně vidět, neboť "oběť týdne" je bývalý pacient Cameron.

Jennifer Morrison o epizodě 5x07 The Itch, o vztazích Cameron vs Chase vs House...:
Zamilované doktorské mládí: Ano, Cameron (Jennifer Morrison) a Chase (Jesse Spencer) jsou stále spolu. Následující epizoda se zabývá bývalými Houseovými chráněnci. "Ukáže se, že chtějí posunout vztah někam dál," říká Morrison. Cameron to však nijak neulehčí. "Zkusí být více otevřená," říká herečka, která byla se Spencerem zasnoubená v opravdovém životě, "ale myslím, že její obdivování House jí bude brzdit v plném milování jiné osoby. Bez toho, aby ona sama si toho byla vědoma, tak tato neopětovaná láska má na ní velký vliv." A jestli se někdy Cameron a House dají dohromady: "Nejsem si jistá že se tohle vůbec někdy stane, ale jsem si naprosto jistá, že by ho Cameron neodmítla, kdyby něco sám naznačil."

____________________________________________
5x09 Last Resort

Vedoucí výroby Katie Jacobs si vzala pod režizérskou aktovku epizodu 5x09 Last Resort, v které účinkuje Emmy oceněný herec Žejlko Ivanek. Muž (Žejlko Ivanek) je ochotný zabít - nebo sám zemřít - pro diagnózu a vezme jako rukojmí House, Thirteen a pár dalších pacientů z nemocniční čekárny a zavřou se u Cuddy v kanceláři. Protože je jedna osoba postřelena, ostatní pacienti potřebují lékařskou péči a Thirteen je používaná jako pokusný králík (?) a SWAT tým obkličuje kancelář, je House odhodlaný vyřešit tuto bezvýchodnou situaci jedinou možnou cestou: přijitím na správnou diagnózu.

zdroj: doktorhouse.net
z doktorhouse.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama