Zakázané ovoce - 8

26. května 2008 v 4:00 | drhousemd.blog |  Zakázané ovoce
"Crrrrrrrrrr!" ozval se ošklivý zvuk budíku. House po něm jen napřáhl ruku a shodil ho na zem. Povedlo se - budík ztichnul. House ale nevstal, hlavu zabořil do polštáře ještě hlouběji a pokračoval ve spánku. Vůbec ho nevzrušovalo, že je čtvrtek, další pracovní den a on by měl vstát a jít do práce.
Asi za dvě hodiny se vzbudil sám od sebe. Bojoval se světlem, hmouřil oči. Pak se natáhl na zem pro shozený budík. Ukazoval 10:30. "Jé... jaká škoda, už jsem měl hodinu a půl pracovat." utrousil pro sebe, položil budík na stolek a vysoukal se z postele. Vzal si Vicodin, něco na sebe hodil, do batohu naházel pár svých věcí a jel do nemocnice.
Už na parkovišti na něj lidi divně koukali. Nechápali, proč jede do práce až skoro k obědu. House si jich ale nevšímal. Vešel do nemocnice a měl namířeno k výtahu, ale k jeho smůle potkal svou 'milovanou' šéfku.
"Housi, neříkejte mi, že jste teď přišel!" okamžitě se do něj pustila.
"Nic neříkám." ušklíbl se.
"Je skoro 11! Vaše pracovní doba začíná v 9. Jdete pozdě skoro o 2 hodiny!"
"Počítat umíte." drze si rýpl. To Cuddyovou rozzuřilo ještě víc. Měla sto chutí ho někam poslat, ale ovládla se. Na něj platí něco jiného. Mezitím se otevřely dveře výtahu a House do něj vstoupil.
"To teprv uvidíte, jak jsem dobrá v matematice, až vám spočítám hodiny, které strávíte příští týden na ambulanci!" s křikem dokončila větu, otočila se a šla.
"Mě by spíš zajímalo, jak jste dobrá v posteli." ještě na ní zavolal a stiknul tlačítko. Cuddyová se zastavila, nevěřila vlastním uším. Otočila se na House a s předstíraným klidem mu řekla. "To vy nikdy nezjistíte." sotva to dořekla, dveře výtahu se zavřeliy a přerušily jejich pohled, který vypadal jak nenávistně, tak dráždivě.
House vyjel do prvního patra a šel ke své kanceláři. Když vešel dovnitř, vychrtlice si neodpustila poznámku jízlivým tónem. "Jdete trochu pozdě."
House se na ní nevěřícně podíval - co si to vůbec dovoluje - a nevrle řekl. "Přišel jsem snad o něco?! Tak maximálně o šelest vašich kostí!" Vychtrlici sklaplo. House se vydal ke svému stolu, když přišla Evelien. "To už jste tady?" s milým obličejem se lehce ironicky zeptala. "Jsem ranní ptáče." odvětil House a šel si sednout. 'Nikdy bych si nemyslel, že mi Chase, Cameronová a dokonce Foreman budou chybět.' projelo mu hlavou.
Dnes se těch pár hodin, co pobyl v nemocnici, vyloženě poflakoval. Občas se šel podívat za Wilsonem. Když měl nějakého pacienta, House si hrál na Wilsonova asistenta.
Konečně přišla chvíle osvobození. House se rozhodl navštívit záchod a vyprázdnit obsah svého měchýře. Otevřel dveře a tam na něj čekala Evelien. Musela tam být asi dlouho, přeci nemohla vědět, kdy si House půjde ulevit. Zamračil se na ní. "Dámské jsou na druhé..." Evelien ho ale přerušila. "Já vím. Jen jsem vám chtěla říct, že bychom pomalu měli jet."
"Fajn. Ale proč na záchodech...?" zeptal se jí a chtěl slyšet rozumný důvod.
"Jednou jste na záchodech přepadl vy mě, tak jsem si to chtěla taky zkusit."
"A... spokojenost?" namítl a šel k pisoáru.
"Naprosto. Ale u tohohle už bejt nemusim." uchechtla se a nejistě se chystala odejít.
"Proč? Močil jsem i před Cuddyovou a Cameronovou. Nemám s tím problém."
"Kdo je Cameronová?" zajímala se Evelien a zůstala na záchodech.
"Imunoložka z mýho týmu. Kdysi do mě byla zamilovaná, teda aspoň to tvrdí, že kdysi. Mě se to nezdá, pořád by mě nejradši uhnala." narovinu řekl již močící House. "A kdyby věděla, že o ní mluvím když močím, byla by znechucena."
Evelien se zasmála nad poslední větou, ale trochu se zalekla toho zamilování. Vždyť ona k tomu také nemá zrovna daleko, bůh ví, jestli už se tak nestalo. Nedalo jí to a ptala se dál. "Měli jste spolu něco?"
"Koukám, že vás to zaujalo." House domočil, zapnul si poklopec a šel si umýt ruce. "Jednou jsem jí vzal na Monster Trucky, protože nikdo jiný zrovna neměl čas. Pak po mě chtěla rande, ale to byla čistě služební věc. A aby toho nebylo málo, jednou se na mě vrhla u mě v kanclu. Ale to od ní nebylo vůbec hezké, políbit a bodnout."
"Bodnout?" nechápala Evelien. Vlatně moc nechápala celý jejich vztah, ale nechtěla se v tom víc vrtat. Došlo jí, že House ke Cameronové nic necítil.
"Chtěla vzorky, bohužel ne spermatu ale krve." vysvětlil a osušil si ruce. "Jsem hotov, můžeme jít."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jasmiiine <3 Jasmiiine <3 | Web | 26. května 2008 v 9:11 | Reagovat

Hezká kapitolka, ale stejně už se těšim až ty studentíci odejdou - hlavně ta Evelin :) Ale píšeš moc hezky - krásně se to čte :)

2 Lisa Lisa | Web | 26. května 2008 v 14:38 | Reagovat

Jo!!!! Je to moc hezký ale Evelin VEN!!!!!!!!!!!!!!!!! :D srry ale já ji prostě nesnášim!!! asi jako Stacy :D

3 Crinalia Crinalia | Web | 26. května 2008 v 15:00 | Reagovat

Moc parádní .. nejlepší je si přečíst třeba 6 kapitol za sebou ... nádhera, jen tak dál :))

4 máňa máňa | Web | 26. května 2008 v 20:39 | Reagovat

Jak už jsem psala u Jasmiine beru to;) Myslela jsem si, že to jsou jako všechny blogy housika a ty dohromady tvoří House klub.Ale jedtli to máte takhle mezi sebou, ttak tojo..jen jsem to ze začátku nepochopila:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama