Stacy Warner

31. ledna 2008 v 21:47 | drhousemd.blog |  Další postavy
-> Jméno:
Stacy Warner
-> Pracovní pozice:
právník nemocnice v pár dílech
-> O postavě:
Stacy Warner nepůsobila v seriálu nijak dlouho. Na obrazovkách se objevila pouze v 9. epizodách, ale zanechala za sebou obrovskou stopu. Poprvé se o ní začalo mluvit v 21. díle první epizody, kdy má House přednášku o diagnostice a jako jeden z případů si vybere ten svůj. House měl problémy s nohou a po nepovedené operaci se nechal uvést do umělého komatu, aby zaspal ty největší bolesti. Když usnul, tak se Stacy rozhodla, jednat proti jeho vůli a nechala mu odstranit z nohy odumřelý sval, čímž sice prakticky znemožnila Houseovi používat jednu nohu, ale pravděpodobně mu zachránila život. House jí tento čin ani po letech neodpustil. Nyní Stacy žije s Markem, který se objeví jako hlavní pacient v 22. díle první série. House ho zprvu odmítal léčit, protože ho štvalo, že Stacy žije s někým jiným. Nakonec se mu vše rozleží v hlavě a rozhodne se pomoci mu a vyléčí ho. Cuddyová nabídne Stacy, aby dělala nemocnici právníka a ona souhlasí. S Housem mívají menší i větší rozbroje kvůli jejich vztahu, protože Stacy přichází s Housem hodně do styku díky jeho neobvyklým metodám, které často hraničí se zákonem. Na konci dílu 22 se mu svěří, že pro ní byl vždycky ten pravý, ale že nyní žije s Markem a miluje ho. Vše vyvrcholí dílem, kdy Stacy odlétá z města a v seriálu se již neobjeví, přestože mezi Housem a ní proběhl krátký románek.
-> O jejím vztahu s Gregem Housem:
- Stacy chodila šest let s Gregem. O prvním rade tvrdí, že bylo příšerné, že už Grega nechtěla nikdy vidět, ale... nastěhovala se k němu už po týdnu :D
- Kvůli svému současnému manželovi Markovi se objevila v předposledním díle první řady (Three Stories), který odkryl roušku tajemství, kterou bylo zahaleno Gregovo zranění.
- Zjistilo se, že se Stacy rozhodla pro zákrok, po kterém Greg musí chodit o holi. Ačkoliv by pro něj bylo víc prospěšné, kdyby mu nuho amputovali, což ovšem kategoricky odmítl. Názory na správnost Stacyina rozhodnutí se proto značně rozcházejí.
- Po této události se Greg a Stacy rozešli. Určitě v tom bylo víc, než jen Gregova noha.
- Vzala si Marka Warnera, který také skončil ve nemocnici. (mnozí říkají, že je Stacy prokletá :D)
- Greg svolil s jeho léčením a když se dozvěděl, že Lisa nabídla Stacy místo nemocničního právníka, byl z toho dost mimo.
- Jenže pak si uvědomil, že je to úžasná příležitost k tomu, se o Stacy znovu pokoušet a zároveň si do někoho rýpnout.
- Jedna ze záminek je chytání krysy u Stacy doma (krysu Greg pojmenuje Steve McQueen - jako jeden ze sedmi statečných - epizoda 7. Hunting, druhá řada).
- Stacy si velmi dobře rozumí i s Wilsonem, který s ní mluví o jejím vztahu s Gregem, neboť se bojí, že by mu ublížila.
- Je to i kamarádka Cuddyové, se kterou taktéž mluví o problematice jejího vztahu s Gregem.
- Jede s Gregem na konferenci do Baltimoru. Let je odložen, oni odchází do jednoho pokoje, kde se políbí a oboum je jasné, že zbytkové city jejich vztahu ještě pořád zůstaly.
- Hned v dalším díle (11. Need to know, druhá řada) se s ním vyspí a oznámí mu, že se rozhodla Marka opustit.
- Greg ví, kam by jejich vztah došel a tak ji přes své city odmítne s tím, že s Markem jí bude líp.
- Stacy, smutná z jeho rozhodnutí a zároveň zmatená s toho, že jí odmítnul, když se o ní předtím tak snažil, odjede s Markem domů do Short Hills. Tím její účast v seriálu končí, ale ještě mnohokrát je její postava zmíněna, především v rozhovorech Jamese a Grega.
-> Dabing
Stacy Warner - Dana Černá
Povolání:
herečka, dabérka
Životopis:
Dana Černá se narodila 31.5.1970 v Jablonci nad Nisou. V roce 1990 vystudovala konzervatoř v Praze a ještě na škole hostovala v Hradci Králové. Její první angažmá bylo ve Středočeském divadle Kladno-Mladá Boleslav. Po jeho rozdělení působí v Mladé Boleslavi, ve kterém si zahrála řadu významných rolí. Například Alenou v Noci na Karlštejně nebo Violu ve Večeru tříkrálovém.
Filmy:
Po hlavě do prdele (2006) - Magdaléna
Není co ztratit (1997) - Ann
Pták Ohnivák (1997) - princezna Elena
Kouzelný měšec (1996) - princezna Blanka
Dabing:
Dr. House (2004->) - Stacy Warner
Pokémon 2: Síla jednotlivce (2000)
Pokémon: První film (1999)
Je třeba zabít Sekala (1998) - Anežku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laivine Laivine | Web | 15. března 2008 v 19:06 | Reagovat

Podle mě se k sobě hodili...Hrozně se mi líbilo, jak na ní vždycky tak smutně koukal...hrozně hezky koukal...

Ale Cuddyová je taky dobrá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama